يكشنبه، 13 آذر ماه، 1401


پیغام مدیریت : با عرض سلام و خسته نباشید به تمام کاربران سایت. جهت نمایش سایت از Mozilla Firefox استفاده کنید

مسجد جامع اردستان مسجد جامع نایین مسجد جامع نطنز حمل و نقلجستجوانجمن صنفی کالای اردستان ، نایین ، نطنز و حومهبه منظور ديدار و گفتگو با مسئولين تشكلهاي صنفي حمل و نقل جاده‌اي كشور معاون وزير راه و شهرسازي در محل «خانه حمل و نقل» حضور يافت.
به گزارش روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي مهندس داود كشاورزيان معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس اين سازمان در اين ديدار با تقدير و تشكر از اعضاي خانه حمل و نقل و تمامي فعالان بخش حمل و نقل جاده‌اي در تلاش‌ها و زحمات آنان اظهار داشت: خدمات شايسته انجام يافته توسط بخش حمل و نقل جاده‌اي به ويژه حوزه مسافربري در ايام نوروز همچنين همراهي با دولت محترم از زمان شروع فاز دوم طرح هدفمندي يارانه‌ها از نقاط قوت و قابل احترام تمامي دست‌اندركاران اين صنعت مهم كشور است كه مورد قدرداني مي‌باشد. 
 


مهندس كشاورزيان با اشاره به اقدامات حمايتي اخير سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي از بخش حمل و نقل جاده‌اي افزود: تدابير و برنامه‌هايي كه لازم بود براي حمايت از فعالان به ويژه شركتهاي حمل و نقلي و رانندگان در ماه‌هاي اخير انجام شود از طريق ارگان‌ها و سازمانهاي مرتبط پيگيري شده است ضمن آنكه تلاش شده است حقوق مسافران و صاحبان كالا نيز حفظ گردد.
معاون وزير راه و شهرسازي از برنامه جدي ساماندهي و سازماندهي حمل و نقل كالا از سوي سازمان خبر داد و گفت: به منظور ايجاد تعادل منطقي در بخش حمل و نقل كالا باتوجه به زيرساخت‌هايي چون تعداد ناوگان فرسوده، بعضاً وجود مقررات ناموزون و ناهماهنگ حاكم در بخش، اولويت اقدامات و اهداف سازمان در جهت اصلاح و ايجاد بستري مناسب جهت حضور گسترده سرمايه‌گذاران و رغبت به سرمايه‌گذاري و نوسازي ناوگان توسط خود بخش مي‌باشند.
وي همراهي و تعامل تشكلهاي صنفي را بسيار مثبت ارزيابي كرده و اظهار نمود: سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي همواره انتظار ارائه پيشنهاد از سوي تشكلهاي صنفي را جهت ارتقاء سطح صنعت حمل و نقل جاده‌اي و آنچه كه موجبات تحول خواهد شد، مي‌باشد و مطمئناً تصميمات متخذه با تعامل و همراهي آن صورت مي‌پذيرد.
در اين نشست مسئولين تشكلهاي صنفي هر يك نسبت به ارائه مسائل و موضوعات بخش مربوطه پرداخته و ضمن قدرداني از تلاش‌هاي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، درخواستها و پيشنهاداتي را نيز ارائه نمودند.
اضافه مي‌نمايد مهندس داود كشاورزيان معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي را معاون حمل و نقل و جمعي از مديران ستادي ايشان  همراهي مي‌نمودند.


ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 24 ارديبهشت ماه، 1393 توسط amini  

مرتبط باموضوع :

 فرا رسیدن ماه محرم تسلیت باد  [ شنبه، 10 آبان ماه، 1393 ] 6108 مشاهده
 عید غدیر خم مبارک  [ يكشنبه، 20 مهر ماه، 1393 ] 5299 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب